GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fajans 6561639
nr 656 1639
Fajans
3 delar. bla skålfat, Kina, längd: 38, skador, lagningar
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2010
kl 19:03:07
550 kr
700 kr
650 kr
750 kr